Kategorie

Najnowszy blog

Prowadzisz catering? Zainwestuj w dobre pojemniki transportowe!

2020-10-14

Smaczne danie nie będzie miało tych samych walorów, co zaraz po ugotowaniu, jeśli przy jego przewożeniu nie zostaną zachowane ważne zasady. Firmy cateringowe, szpitale i różne inne placówki, które przewożą obiady, muszą zapewnić im świeżość. W tym celu używają wysokiej jakości termosów transportowych i pojemników termoizolacyjnych.

Jak ogrzać taras i ogródek przy restauracji?

2020-09-28

Spędzanie wolnego czasu na tarasie i jedzenie posiłku na świeżym powietrzu jest bardzo przyjemne. W lecie jest ciepło, ale gdy nadchodzą chłody, organizacja spotkania na tarasie nie jest już taka prosta. Aby zapewnić gościom komfort cieplny, możesz zainwestować w ogrzewacze tarasowe. To świetny pomysł na wydłużenie sezonu „letnich ogródków” i przyciągnięcie nowych klientów.

Szkło dla gastronomii.

2020-09-14

W większości restauracji serwuje się alkohol, dlatego dobrej jakości szkło w lokalu gastronomicznym jest niezastąpione. Wyśmienite trunki przyciągają gości, co przekłada się na większe zyski. Klienci są zadowoleni, jeśli mają do wyboru wiele różnych alkoholi, cenią sobie także to, jak są one podawane. Z tego względu należy zaopatrzyć się w kieliszki do różnych rodzajów trunków.

Chcesz sprzedawać kebab? Zobacz, co będzie potrzebne!

2020-08-31

Kebab należy do najchętniej jadanych potraw na mieście. Ludzie po pracy albo w czasie wolnym, chcą zjeść gdzieś szybko i smacznie. Pieczywo wypełnione po brzegi mięsem, warzywami oraz sosem zaspokoi największy głód. Lokal serwujący dobrej jakości, pyszne jedzenie może liczyć na stałych klientów i przyzwoite zyski.

Sprzedawaj pizzę i zarabiaj!

2020-08-10

Pizza jest daniem, które zdobyło wielką popularność na świecie, lubią ją wszyscy! Nie jest trudna do zrobienia i sprzedaje się wyśmienicie, dlatego oferujące ją lokale można znaleźć w każdej miejscowości w naszym kraju. Dobrze zarządzana pizzeria może przynieść spory dochód, wiele jednak zależy od zaangażowania właściciela i zgodnego współdziałania pracowników.

Copyright 2015 LODO. Wszelkie prawa zastrzeżone

Czas generowania: 0.051 sek

Projekt: www.8k.com.pl

Wykonanie: www.kotnis.pl