Kategorie

Najnowszy blog

Masz ochotę na pyszną kawę? Zrobisz ją przy pomocy dobrego ekspresu!

2020-01-28

Profesjonalny ekspres do kawy jest dziś niezbędny w każdej restauracji i lokalu gastronomicznym. Aromatyczna, doskonała w smaku kawa to wizytówka danego miejsca, niezależnie czy podaje się tam tylko ciastka, czy też różnorakie dania i desery. Jest wiele różnych ekspresów do kawy, w tym artykule przekażemy Ci najistotniejsze informacje, dotyczące ekspresów automatycznych i kolbowych!

Pralki i suszarki przemysłowe — jakie wybrać?

2019-12-13

Pralnice przemysłowe pracują podobnie jak pralki, które większość z nas ma w swoich mieszkaniach. Jednak przemysłowe maszyny, przeznaczone do czyszczenia większej ilości rzeczy, są bardziej skomplikowane i znacznie przewyższają wydajnością zwykłe, domowe pralki. Dzięki temu szybko i bez kłopotu uzyskuje się znakomitą czystość obrusów, ręczników czy bielizny pościelowej.

Funkcjonalna zmywarka gastronomiczna — jaką wybrać?

2019-11-21

Potrawy podane na pięknie błyszczącej zastawie prezentują się wspaniale. W profesjonalnej kuchni zmywarka gastronomiczna jest niezbędna, to nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zmywanie może być wydajne, a przy tym bardzo krótkie. Warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości!

Pizzeria to świetny pomysł na dochodowy biznes.

2019-10-31

Polacy kochają spotkania przy jedzeniu w wesołym gronie. Czas upływa wtedy na długich rozmowach, żartach i delektowaniu się smacznymi potrawami. Atmosfera w lokalu zależy od gościnności szefa i obsługi, jednak podstawą jest zawsze doskonałe jedzenie. Nie musi być wyszukane — prosta w przygotowaniu, zrobiona ze świeżych składników pizza potrafi zadowolić nawet wybrednego smakosza. Trzeba ją upiec w niezawodnym piecu!

Ekspresy Nivona CafeRomatica SERIA 9 - Nowość

2019-02-13

Przyszłość należy do automatycznych ekspresów do kawy

Copyright 2015 LODO. Wszelkie prawa zastrzeżone

Czas generowania: 0.002 sek

Projekt: www.8k.com.pl

Wykonanie: www.kotnis.pl