Sprzedawaj pizzę i zarabiaj!

 

pizza

Pizza jest daniem, które zdobyło wielką popularność na świecie, lubią ją wszyscy! Nie jest trudna do zrobienia i sprzedaje się wyśmienicie, dlatego oferujące ją lokale można znaleźć w każdej miejscowości w naszym kraju. Dobrze zarządzana pizzeria może przynieść spory dochód, wiele jednak zależy od zaangażowania właściciela i zgodnego współdziałania pracowników.

Zanim otworzysz restaurację…

Jeśli lubisz sprawdzone rozwiązania – wybierz franczyzę, otrzymasz wtedy gotowy przepis na biznes, rzetelną wiedzę i wsparcie. Na otrzymanych schematach nauczysz się wszystkiego od podstaw. Należy pamiętać o tym, że franczyza związana jest z daleko idącymi ograniczeniami, wiele jest narzucone (np. godziny otwarcia lokalu, menu, akcje promocyjne). Są też niemałe opłaty licencyjne, jednak franczyza to także zalety: korzystasz z logo i nazwy sprawdzonej marki, uzyskujesz pełne know-how i system szkoleń, skuteczną kampanię reklamową oraz zaufanie klientów.

Druga opcja to otwarcie pizzerii według swojej koncepcji. Znalezienie własnych, oryginalnych i znajdujących uznanie smaków to połowa sukcesu. Jest też druga połowa, na nią składają się wiadomości na temat sposobu zatrudnienia pracowników, logistyki, rozliczania produktów, współpracy z dostawcami, prowadzenia spraw finansowych. Warto wiedzieć, że można dziś uczestniczyć w cyklicznych konferencjach branżowych i korzystać z usług firm, które Ci doradzą w dziedzinie finansów czy marketingu w gastronomii.

 

piec do pizzy

 

Wybierz dobry piec do pizzy

Jeśli masz już swój sekretny przepis na pizzę i zaufanych współpracowników, to zadbaj o dobry sprzęt, na którym będą pracować! Wybierz wydajny piec, w sprzedaży są piece elektryczne, gazowe i opalane drewnem.

W naszym sklepie dostępne są znakomite:

Jeśli zależy Ci na niskich kosztach eksploatacji, to wybierz ten rodzaj pieca. Pamiętaj, że instalacja gazowa jest zawsze poddawana restrykcyjnym wymogom, taki piec musi mieć sprawną wentylację i będzie podlegał regularnym przeglądom technicznym.

Elektryczne piece do pizzy są tańsze niż gazowe, jednak w dłuższej perspektywie są znacznie droższe w użytkowaniu. Niewątpliwą ich zaletą jest możliwość ich modyfikowania i dodawania kolejnych modułów. Są proste w obsłudze, a temperaturę wypieku można dostosować precyzyjnie.

Nie zapomnij o stole chłodniczym

Stół chłodniczy służy do krótkotrwałego przechowywania produktów spożywczych, działa podobnie jak szafa chłodnicza, jednak posiada też blat, na którym można pracować, lub wystawiać potrawy. Stół chłodniczy wyposażony jest także w szafki i szuflady, a ich konfigurację możesz zmieniać dowolnie. Zazwyczaj do wyboru jest blok dwóch lub trzech szuflad oraz szafki z przeszklonymi lub pełnymi drzwiami. Bardzo ciekawy jest stół chłodniczy z szufladami, których wnętrze – jeśli trzeba — da się zamienić na kosze lub półki.

Stół chłodniczy do pizzy powinien znaleźć się przede wszystkim we włoskich restauracjach i pizzeriach. Przygotowanie dobrej pizzy wymaga specyficznych warunków – np. pod ręką powinny się znajdować pojemniki ze składnikami, które przechowuje się w warunkach chłodniczych. Poza podstawową komorą na blachy, stoły chłodnicze do pizzy wyposażone są w dodatkową nadstawę chłodniczą. Jest to integralna część stołu, na blacie może też znajdować się dodatkowe miejsce przeznaczone specjalnie na pojemniki GN. W ten sposób składniki pizzy zachowują pożądaną świeżość, co bezpośrednio wpływa na walory smakowe pizzy.

Skompletuj sprzęt do pizzerii na lodo.pl

Dobrze prosperująca pizzeria to marzenie, które można wcielić w życie! Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, z przyjemnością doradzimy Ci akcesoria dla Twojego lokalu!

piece do pizzy

 

2020-08-10

Copyright 2015 LODO. Wszelkie prawa zastrzeżone

Czas generowania: 0.037 sek

Projekt: www.8k.com.pl

Wykonanie: www.kotnis.pl