NOWY KATALOG STALGAST PAŹDZIERNIK 2019

STALGAST

Nr kat.

NOWY KATALOG STALGAST PAŹDZIERNIK 2019

Zapraszamy do lektury najnowszej 42 edycji katalogu Stalgast, obowiązującego od 14 października 2019 roku.

W niniejszym wydaniu, mając na uwadze kompleksowość i atrakcyjność naszej oferty, specjalnie dla Państwa, wprowadziliśmy:

- SUPER CENY na ponad 1800 produktów

- RYNKOWE HITY CENOWE na ponad 180 produktów

- OUTLET –  wielką wyprzedaż końcówek serii

SUPER CENAMI oznaczyliśmy ponad 1800 produktów, których ceny zostały obniżone nawet o 59% w porównaniu do ubiegłorocznego, jesiennego wydania katalogu Stalgast. Z kolei znak RYNKOWY HIT CENOWY umieściliśmy przy ponad 180 produktach, które posiadają najbardziej atrakcyjną cenę w porównaniu do podobnych towarów występujących na rynku polskim. Zastosowanie w katalogu tych znaków ułatwi Państwu wyszukiwanie najkorzystniejszych cenowo produktów.

Na początkowych stronach katalogu, kolorem żółtym wyróżniliśmy OUTLET czyli ofertę końcówek serii w rewelacyjnych cenach! Wśród nich znajdą Państwo m.in.: piece do pizzy, kontakt grille, frytownice, termosy, pojemniki GN, szkło, sztuće, porcelanę oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą OUTLETU.

Z przyjemnością informujemy, że większość produktów z oferty Stalgast posiada gwarancję od 2 do 5 lat. W lipcu br. wydłużona została gwarancja na akcesoria i meble ze stali nierdzewnej produkcji Stalgast i aktualnie wynosi 2 lata.

Wraz z tą edycją katalogu wprowadziliśmy do oferty między innymi następujące nowości: nową linię pieców Unox-BIG; trzy linie porcelany firmy Lubiana: Afrodytę, Wersal, Kaszub/Hel;  syfon iSi Nitro Whip  do przygotowywania kawy, herbaty oraz zimnych napojów nasyconych azotem; rożen do kurczaków do opiekania drobiu, dziczyzny i pieczeni oraz krajalnice do kiełbasy.

Po raz pierwszy w ofercie Stalgast znalazło się obuwie gastronomiczne - lekkie i wygodne, wyposażone w antypoślizgową podeszwę oraz wkładkę zapewniającą komfort użytkowania.

Wierzymy, że nasza nowa oferta spełni Państwa oczekiwania i okaże się pomocna przy wyposażaniu obiektów gastronomicznych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem.

Copyright 2015 LODO. Wszelkie prawa zastrzeżone

Czas generowania: 0.036 sek

Projekt: www.8k.com.pl

Wykonanie: www.kotnis.pl